Voetbalschool agenda

Contact

De Voetbalschool is een onderdeel van Total Soccer Network. Total Soccer Network is de eigenaar van het concept 'De Voetbalschool', maar slechts in enkele gevallen de daadwerkelijke dienstverlener. Wie de daadwerkelijke dienstverlener is staat vermeld bij iedere activiteit. De benodigde contactgegevens van de verschillende dienstverleners die handelen onder de naam 'De Voetbalschool' kunt u zowel hieronder als bij de betreffende activiteit vinden. 

Total Soccer Network
Contactpersoon: Mark Huis in 't Veld
Postbus 1036
6040 KA ROERMOND
Nederland
E. admin@totalsoccernetwork.com
T. +31 (0)6 4559 8345

KVKnr.: 59984104 | BTWnr: NL1987.21.493.B01
IBAN: NL75 ABNA 0441 4756 98 | BIC: ABNANL2A
Vestigingsadres: M. Curieweg 1G, 6045GH, ROERMOND

-----------------------------------------------------
De overige dienstverleners op deze website:


De Voetbalschool S4A
Contactpersoon: Rik Liezenga
Fossemaheerd 45
9737 KB GRONINGEN
The Netherlands
E. Rik@totalsoccernetwork.com
T. +31 (0)6 8148 4254

KVKnr.: 02101133 | BTWnr: NL1073.17.758.B01
IBAN: NL26 RABO 0138 5430 38 

Silas Soccer Services
Contactpersoon: Silas Hurkxkens
Stationspark 63
6042 AX ROERMOND
E. silas@devoetbalschool.nl
T. +31 (0)6 2304 6786

KvKnr.: 59487860 | BTWnr.: NL 2000.99000.B01
IBAN: NL13 INGB 0006 2668 59


De Voetbalschool
Sports Academy
Contactpersoon: Dennis Been
Noordewierweg 35
3812 DB AMERSFOORT
The Netherlands
E. dennis@devoetbalschool.nl
T. +31 (0)6 5096 3781

KVKnr.: 59630124 | BTWnr.: NL208834199B01
IBAN: NL77ABNA0414095278


De Voetbalschool &JS

Contactpersoon: Willem Strijland
Kerkpad 10
9331 AC NORG
The Netherlands
E. Willem@devoetbalschool.nl
T. +31 (0)6 1534 9074

KVKnr.: 61941026 | BTWnr.: NL204779042B01
IBAN: NL81KNAB0282924264


Pro1 GK Development
Contactpersoon: Marcel Loer 
George Wilhelmlaan 71
9351 GK LEEK 
The Netherlands 
E. Marcel@devoetbalschool.nl 
T. +31 (0)6 1422 3406 

KVKnr.: 64184013 | BTWnr.: NL108235531B01 
IBAN: NL57KNAB0764444239

e2 Sportrelations
Contactpersoon: Rob Woltering
Vogelvlinder 20
7534 MC ENSCHEDE
The Netherlands
E: Rob@e2sportrelations.com
T: +31 (0) 6 1302 0430

KVKnr.: 57822670 | BTWnr.: NLXXXXXXXXXXXX
IBAN: NL72INGB0008561496 

De Voetbalschool Skills Are Fun
Contactpersoon: Alex Smits
Jan van Scorelstraat 10
4907 PL OOSTERHOUT
The Netherlands
E: Alex@devoetbalschool.nl 
T: +31 (0) 6 8136 3336

KVKnr.: 67693172 | BTWnr.: NL152931697B03 
IBAN: NL78ABNA0248040960 

De Voetbalschool SSU
Contactpersoon: Igor Hameleers
Askalonstraat 39
6222 CV MAASTRICHT
The Netherlands 
E: ssu@devoetbalschool.nl 
T: +31 (0) 6 4147 1266

KVKnr.: 59931329 | BTWnr.: NL157659999B03
IBAN: NL95ABNA0424252406